Nu, heel veel trainingen, wetenschappelijk onderzoek en ervaringen later lach ik, want inmiddels heb ik honderden leerlingen, die totaal gefrustreerd waren door hun negatieve schoolprestaties, succesvol op weg geholpen op school en in mijn eigen praktijk.
Het resultaat is dat deze leerlingen weer goede cijfers halen en dat hun motivatie en zelfvertrouwen een flinke boost kregen. Nu wil iedereen graag weten van mij weten hoe ik dat doe en welke tips ik heb voor school en voor thuis. Ik deel ze graag met jou!
Inmiddels zijn mijn trainingen niet alleen in mijn praktijk, maar ook online te volgen. Mijn specialiteit is Leren leren vanuit 6 bewezen breinprincipes, waarbij de juiste focus, creatief en zintuiglijk leren de basis vormen.
Op die manier laat ik leerlingen zien dat leren écht leuk kan zijn. Dat élke leerling zonder nodeloos ‘stampwerk’ in staat is om goede leerresultaten te behalen op school.>